Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/New Year 2016
(view source)
Revision as of 21:40, 31 December 2015
130 bytes added
,
8 years ago
m
→Light Carriers
Line 645:
Line 645:
!style="width:35%;"|English
!style="width:35%;"|English
!style="width:21%;"|Notes
!style="width:21%;"|Notes
+
|-
+
|[[Ryuujou]]
+
|{{Audio|file=Ryuujou_New_Years_Day_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Shouhou]]
+
|{{Audio|file=Shouhou_New_Years_Day_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
|-
|-
|[[Chitose]]
|[[Chitose]]
Line 659:
Line 671:
|-
|-
|[[Ryuuhou]]
|[[Ryuuhou]]
−
|{{Audio|file=
Taigei_carrier_New_Years_Day_2016
.ogg}}
+
|{{Audio|file=
Taigei_New_Years_Day_2016
.ogg}}
|
|
|
|
Acecipher
1,893
edits