Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/End of Year 2015
(view source)
Revision as of 09:53, 29 December 2015
207 bytes added
,
8 years ago
m
→Destroyers
Line 13:
Line 13:
!style="width:35%;"|English
!style="width:35%;"|English
!style="width:21%;"|Notes
!style="width:21%;"|Notes
+
|-
+
|[[Uzuki]]
+
|{{Audio|file=Uzuki Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
|-
|-
|[[Umikaze]]
|[[Umikaze]]
Line 22:
Line 28:
|[[Kawakaze]]
|[[Kawakaze]]
|{{Audio|file=Kawakaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
|{{Audio|file=Kawakaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Tanikaze]]
+
|{{Audio|file=Tanikaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Hamakaze]]
+
|{{Audio|file=Hamakaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
|
|
|
|
Acecipher
1,893
edits