Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale/Sandbox/12
(view source)
Revision as of 09:34, 28 March 2024
6 bytes removed
,
2 months ago
→Ship
Line 67:
Line 67:
| [[Yuubari Kai Ni D]]
| [[Yuubari Kai Ni D]]
|-
|-
−
| [[Noshiro Kai Ni]]|| {{Class|}}||
?
+
| [[Noshiro Kai Ni]]|
|rowspan=3
| {{Class|
Kai Agano
}}||
rowspan=2| -
|-
|-
−
| [[Yahagi Kai Ni]]||
{{Class|}}|| ?
+
| [[Yahagi Kai Ni]]||
|-
|-
−
| [[Yahagi Kai Ni B]]||
{{Class|}}|| ?
+
| [[Yahagi Kai Ni B]]||
重改装軽巡洋艦
−
|-
−
| [[]]|| {{Class|}}|| ?
|-
|-
| [[Asahi]]|| -|| Auxiliary Training Utility
| [[Asahi]]|| -|| Auxiliary Training Utility
Jigaraphale
34,947
edits