Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
List of destroyers by upgraded maximum stats
(view source)
Revision as of 04:54, 3 June 2015
293 bytes added
,
9 years ago
m
akatsuki kai2
Line 265:
Line 265:
| 71
| 71
| [[Akatsuki]] 暁改
| [[Akatsuki]] 暁改
−
| rowspan="
5
" |Akatsuki
+
| rowspan="
6
" |Akatsuki
| rowspan="4" |20
| rowspan="4" |20
| rowspan="4" |49
| rowspan="4" |49
Line 275:
Line 275:
| rowspan="4" |30
| rowspan="4" |30
| rowspan="4" |49
| rowspan="4" |49
−
| rowspan="
5
" |89
+
| rowspan="
6
" |89
−
| rowspan="
5
" |Fast
+
| rowspan="
6
" |Fast
−
| rowspan="
5
" |0
+
| rowspan="
6
" |0
−
| rowspan="
5
" |15
+
| rowspan="
6
" |15
−
| rowspan="
4
" |20
+
| rowspan="
5
" |20
−
|
rowspan="4"
style="text-align:left" |
+
| style="text-align:left
" rowspan="4
" |
|-
|-
| 72
| 72
Line 290:
Line 290:
| 74
| 74
| [[Inazuma]] 電改
| [[Inazuma]] 電改
+
|-
+
| 237
+
| [[Akatsuki|Akatsuki Kai-2]] 暁改二
+
| rowspan="2" | 70
+
| style="background-color:yellow;" |60
+
| style="background-color:lime;" |90
+
| rowspan="2" |59
+
| style="background-color:yellow;" |66
+
| style="background-color:lime;" |60
+
| 15(67)
+
|31
+
|50
+
| style="text-align:left" |Akatsuki 2nd remodel
|-
|-
| 147
| 147
| [[Верный]] (Verniy)
| [[Верный]] (Verniy)
−
| 70
| style="background-color:yellow;" |54
| style="background-color:yellow;" |54
| style="background-color:yellow;" |89
| style="background-color:yellow;" |89
−
| 59
| style="background-color:lime;" |74
| style="background-color:lime;" |74
| style="background-color:yellow;" |44
| style="background-color:yellow;" |44
Kyoryo
17
edits