Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale/Sandbox/11
(view source)
Revision as of 21:30, 13 February 2024
144 bytes added
,
4 months ago
m
no edit summary
Line 55:
Line 55:
|-
|-
| +10 (380)|| +40|| shop update||??
| +10 (380)|| +40|| shop update||??
+
|-
+
| -|| +20|| gift||{{GameUpdates|2018-08-15}}
|-
|-
| +10 (390)|| +40|| shop update||??
| +10 (390)|| +40|| shop update||??
Line 69:
Line 71:
|-
|-
| +10 (440)|| +40|| shop update||??
| +10 (440)|| +40|| shop update||??
+
|-
+
| -|| +10|| gift||{{GameUpdates|2020-04-23}}
|-
|-
| +10 (450)|| +40|| shop update||??
| +10 (450)|| +40|| shop update||??
Line 85:
Line 89:
|-
|-
| +10 (510)|| +40|| shop update||??
| +10 (510)|| +40|| shop update||??
+
|-
+
| -|| +10|| gift||{{GameUpdates|2022-01-01}}
|-
|-
| +10 (520)|| +40|| shop update||{{GameUpdates|2022-01-21}}
| +10 (520)|| +40|| shop update||{{GameUpdates|2022-01-21}}
Jigaraphale
35,398
edits