Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/End of Year 2016
(view source)
Revision as of 13:42, 27 December 2016
72 bytes added
,
7 years ago
→Light Carriers
Line 600:
Line 600:
!style="width:35%;"|English
!style="width:35%;"|English
!style="width:21%;"|Notes
!style="width:21%;"|Notes
+
|-
+
|[[Houshou]]
+
|{{Audio|file=Houshou End of Year 2016 Sec1.mp3}}
+
|
+
|
+
|
|-
|-
|[[Ryuujou]]
|[[Ryuujou]]
Totaku
advmod, cssedit,
Moderators
, oversight, prechecked,
Account Reviewers
18,475
edits