Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
User:Shadowsatnight
(view source)
Revision as of 06:52, 19 January 2015
464 bytes removed
,
9 years ago
m
Reverted edits by
Shadowsatnight
(
talk
|
block
) to last version by
Hossinator
Line 45:
Line 45:
!Level
!Level
|-
|-
−
| style="text-align:center;"|
[[File:Shirayuki_card.jpg|link=Shirayuki]]
+
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|}
|}
Line 85:
Line 85:
!Level
!Level
|-
|-
−
| style="text-align:center;"|[[File:Hiei kai2 card.jpg|Hiei|link=Hiei]]
−
| style="text-align:center;"|
−
|-
−
| style="text-align:center;"|[[File:Kongou kai2 card.jpg|Kongou|link=Kongou]]
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
−
|-
−
| style="text-align:center;"|[[File:Mutsu kai card.jpg|Mutsu|link=Mutsu]]
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|}
|}
Line 107:
Line 101:
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable"
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable"
! colspan="3"|Submarines
! colspan="3"|Submarines
−
|-
−
!Ship
−
!Level
−
|-
−
| style="text-align:center;"|
−
| style="text-align:center;"|
−
|}
−
−
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable"
−
! colspan="3"|Seaplane Tender
|-
|-
!Ship
!Ship
ArcticaFrost
1
edit