Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Marriage
(view source)
Revision as of 09:11, 6 August 2017
50 bytes added
,
6 years ago
→Changes to Married Ship
Line 148:
Line 148:
|-
|-
| Mutsuki-class
| Mutsuki-class
+
| +4
+
|-
+
| DE
+
| All
+
| +4
+
|-
+
| DE (remodeled)
+
| All
| +4
| +4
|-
|-
Faulty
561
edits