Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
SmokeyTheButt
Joined 27 March 2015
← Older edit
Newer edit →
User:SmokeyTheButt
(view source)
Revision as of 20:21, 18 December 2014
460 bytes added
,
9 years ago
m
no edit summary
Line 191:
Line 191:
|}
|}
|-|Fleets=
|-|Fleets=
−
{| border="
1
" cellpadding="0" cellspacing="0" class="article-table article-table-selected" style="float: left; width: 400px;"
+
{| border="
0
" cellpadding="0" cellspacing="0" class="article-table article-table-selected" style="float: left; width: 400px;"
! colspan="6" scope="col" style="text-align:center;width:40px;height:40px;"|'''Current Fleet '''
! colspan="6" scope="col" style="text-align:center;width:40px;height:40px;"|'''Current Fleet '''
|-
|-
−
! colspan="
2
" scope="col" style="text-align:center;"|''' Chikuma Kai Ni '''
+
! colspan="
1
" scope="col" style="text-align:center;"|''' Chikuma Kai Ni '''
! colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Tone Kai Ni '''
! colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Tone Kai Ni '''
! colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Kirishima Kai Ni '''
! colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Kirishima Kai Ni '''
Line 207:
Line 207:
| [[File:005b.jpg]]
| [[File:005b.jpg]]
| [[File:010M.jpg]]
| [[File:010M.jpg]]
−
+
|-
+
| colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"cell-color:rgb(211,211,211);"|''' Equipment '''
+
| colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Equipment '''
+
| colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Equipment '''
+
| colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Equipment '''
+
| colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Equipment '''
+
| colspan="1" scope="col" style="text-align:center;"|''' Equipment '''
+
|-
|}
|}
SmokeyTheButt
300
edits