Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Type
(view source)
Revision as of 12:43, 4 March 2024
72 bytes added
,
2 months ago
m
→Equipment
Line 25:
Line 25:
|{{Sonar}} [[Type 0 Passive Sonar]]
|{{Sonar}} [[Type 0 Passive Sonar]]
|-
|-
−
|rowspan=
3
|1
+
|rowspan=
4
|1
|{{AP Shell}} [[Type 1 Armor Piercing Shell]]{{·}}[[Type 1 Armor Piercing Shell Kai]]
|{{AP Shell}} [[Type 1 Armor Piercing Shell]]{{·}}[[Type 1 Armor Piercing Shell Kai]]
|-
|-
Line 31:
Line 31:
|-
|-
|{{LB Fighter 2}} [[Hayabusa|Type 1 Hayabusa]] series
|{{LB Fighter 2}} [[Hayabusa|Type 1 Hayabusa]] series
+
|-
+
|{{Landing Craft}} [[Toku Daihatsu Landing Craft + Type 1 Gun Tank]]
|-
|-
|rowspan=8|2
|rowspan=8|2
Jigaraphale
34,782
edits