Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:AssetTemplateList
(view source)
Revision as of 15:27, 16 January 2021
201 bytes added
,
3 years ago
no edit summary
Line 1:
Line 1:
<noinclude>'''Asset Templates:'''
<noinclude>'''Asset Templates:'''
−
</noinclude>{| class="wikitable"
+
</noinclude>{| class="wikitable
mw-collapsible
"
−
! colspan="3" |
[[
Template
:Asset]]
+
! style="text-align: center; width:20px;"| {{edit|Template:AssetTemplateList}}
+
! colspan="3" |
Asset
Template
List
|-
|-
−
| style="font-weight:bold;" |[[Template:Banner]]
+
|
colspan="4" style="text-align: center;font-weight:bold;"|[[Template:Asset]]
+
|-
+
| colspan="2"
style="font-weight:bold;" |[[Template:Banner]]
| style="font-weight:bold;" |[[Template:Card]]
| style="font-weight:bold;" |[[Template:Card]]
| style="font-weight:bold;" |[[Template:Link]]
| style="font-weight:bold;" |[[Template:Link]]
|-
|-
−
|
+
|colspan="2"
|
*[[Template:Ship/Banner]]
*[[Template:Ship/Banner]]
*[[Template:Enemy/Banner]]
*[[Template:Enemy/Banner]]
Chocolatecravinghobo
advmod, cssedit, janitor,
Moderators
, prechecked,
Widget editors
6,955
edits