Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Remodel (Mechanic)
(view source)
Revision as of 18:50, 14 June 2023
36 bytes added
,
10 months ago
→Development Materials & Instant Constructions
Line 162:
Line 162:
|-
|-
|DD||[[Shiratsuyu Kai Ni]]||15|| -
|DD||[[Shiratsuyu Kai Ni]]||15|| -
+
|-
+
|DD||[[Shigure Kai San]]||77|| -
|-
|-
|DD||[[Umikaze Kai Ni]]||30|| -
|DD||[[Umikaze Kai Ni]]||30|| -
Chrno98
1,223
edits