Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/Coming of Spring 2016
(view source)
Revision as of 17:30, 1 April 2016
169 bytes added
,
8 years ago
→Heavy Cruisers
Line 117:
Line 117:
!style="width:35%;"|English
!style="width:35%;"|English
!style="width:21%;"|Notes
!style="width:21%;"|Notes
+
|-
+
|[[Aoba]]
+
|{{Audio|file=Aoba_Spring_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Takao]]
+
|{{Audio|file=Takao_Spring_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Atago]]
+
|{{Audio|file=Atago_Spring_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
|-
|-
|[[Tone]]
|[[Tone]]
Line 123:
Line 141:
|
|
|
|
−
|-
|-
|-
|[[Chikuma]]
|[[Chikuma]]
Totaku
advmod, cssedit,
Moderators
, oversight, prechecked,
Account Reviewers
18,475
edits