Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Improvement/Categories/(Very) Large Guns
(view source)
Revision as of 14:21, 16 July 2023
92 bytes added
,
10 months ago
m
no edit summary
Line 6:
Line 6:
|-
|-
!{{Firepower}}
!{{Firepower}}
−
| 1.50|| 2.12|| 2.59|| 3.00||
2
.35|| 3.67|| 3.96|| 4.24|| 4.50|| 4.74
+
| 1.50|| 2.12|| 2.59|| 3.00||
3
.35|| 3.67|| 3.96|| 4.24|| 4.50|| 4.74
|-
|-
!{{NBPower}}
!{{NBPower}}
| 1.00|| 1.41|| 1.73|| 2.00|| 2.23|| 2.44|| 2.64|| 2.82|| 3.00|| 3.16
| 1.00|| 1.41|| 1.73|| 2.00|| 2.23|| 2.44|| 2.64|| 2.82|| 3.00|| 3.16
|-
|-
−
!{{Hit}}
+
!{{Hit}}
Day
| 1.00|| 1.41|| 1.73|| 2.00|| 2.23|| 2.44|| 2.64|| 2.82|| 3.00|| 3.16
| 1.00|| 1.41|| 1.73|| 2.00|| 2.23|| 2.44|| 2.64|| 2.82|| 3.00|| 3.16
+
|-
+
!{{Hit}} Night
+
| 1.30|| 1.84|| 2.25|| 2.60|| 2.91|| 3.18|| 3.44|| 3.68|| 3.90|| 4.11
|}
|}
Jigaraphale
34,763
edits