Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Improvement
(view source)
Revision as of 16:37, 1 May 2024
57 bytes added
,
17 days ago
m
→Visible Fit Bonuses
Line 437:
Line 437:
|Not improvable
|Not improvable
|-
|-
−
!rowspan=
2
|{{Fighter}}
+
!rowspan=
3
|{{Fighter}}
+
|{{EquipmentLink|Seafire Mk.III Kai}}
+
|Not improvable
+
|-
|{{EquipmentLink|Shiden Kai 4}}
|{{EquipmentLink|Shiden Kai 4}}
|
|
Line 560:
Line 563:
|-
|-
|{{EquipmentLink|Type 42 Air Radar Kai 2}}
|{{EquipmentLink|Type 42 Air Radar Kai 2}}
−
|Not
improbable
+
|Not
improvable
|-
|-
|{{EquipmentLink|Type 281 Radar}}
|{{EquipmentLink|Type 281 Radar}}
−
|Not
improbable
+
|Not
improvable
|-
|-
|{{EquipmentLink|Type 274 Fire Control Radar}}
|{{EquipmentLink|Type 274 Fire Control Radar}}
−
|Not
improbable
+
|Not
improvable
|-
|-
!{{SubmarineRadar}}
!{{SubmarineRadar}}
|{{EquipmentLink|Late Model Radar & Passive Radiolocator + Snorkel Equipment}}
|{{EquipmentLink|Late Model Radar & Passive Radiolocator + Snorkel Equipment}}
−
|Not
improbable
+
|Not
improvable
|-
|-
!rowspan=2|{{AA Shell}}
!rowspan=2|{{AA Shell}}
Line 581:
Line 584:
!{{SurfaceShipPersonnel}}
!{{SurfaceShipPersonnel}}
|{{EquipmentLink|Torpedo Squadron Skilled Lookouts}}
|{{EquipmentLink|Torpedo Squadron Skilled Lookouts}}
−
|Not
improbable
+
|Not
improvable
|-
|-
!{{Turbine}}
!{{Turbine}}
Line 600:
Line 603:
!rowspan=2|{{Amphibious Tank}}
!rowspan=2|{{Amphibious Tank}}
|{{EquipmentLink|Special Type 4 Amphibious Tank}}
|{{EquipmentLink|Special Type 4 Amphibious Tank}}
−
|Not
improbable
+
|Not
improvable
|-
|-
|{{EquipmentLink|Special Type 4 Amphibious Tank Kai}}
|{{EquipmentLink|Special Type 4 Amphibious Tank Kai}}
−
|Not
improbable
+
|Not
improvable
|}
|}
Jigaraphale
34,524
edits