Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Drop List
(view source)
Revision as of 19:21, 16 April 2024
97 bytes removed
,
1 month ago
m
→Limited Time Drops
Line 79:
Line 79:
|{{QuestRewardShip|Sagiri|small=true}} {{QuestRewardShip|Amagiri|small=true}}<br>{{QuestRewardShip|Kamoi|small=true}}
|{{QuestRewardShip|Sagiri|small=true}} {{QuestRewardShip|Amagiri|small=true}}<br>{{QuestRewardShip|Kamoi|small=true}}
|{{QuestRewardShip|Jingei|small=true}} {{QuestRewardShip|Chougei|small=true}}
|{{QuestRewardShip|Jingei|small=true}} {{QuestRewardShip|Chougei|small=true}}
−
|-
−
![[3-4]]
−
|P (Boss)
−
|
−
|{{QuestRewardShip|Ranger|small=true}}
−
|'''{{GameUpdates|2023-11-02}}'''
|-
|-
![[7-2]]
![[7-2]]
Jigaraphale
34,500
edits