Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Kashima/Equipment Bonuses
(view source)
Revision as of 17:31, 10 March 2021
99 bytes added
,
3 years ago
no edit summary
Line 34:
Line 34:
|-
|-
! {{RedGunMedium}}{{EquipmentLink|14cm Twin Gun Mount Kai}}
! {{RedGunMedium}}{{EquipmentLink|14cm Twin Gun Mount Kai}}
−
| style="text-align:left;" |
+
| style="text-align:left;" |
'''(★0-9)'''
| +2 || || || || || || +1
| +2 || || || || || || +1
−
| style="text-align:left;" |
+
| rowspan="2" style="text-align:left;" |
+
|-
+
| style="text-align:left;" |
'''(★MAX)'''
+
| +4 || || || || || || +3
|-
|-
! {{Radar}}{{EquipmentLink|Type 13 Air Radar Kai}}
! {{Radar}}{{EquipmentLink|Type 13 Air Radar Kai}}
EchoHolic
596
edits