Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Gotland/Equipment Bonuses
(view source)
Revision as of 10:29, 21 May 2020
60 bytes added
,
4 years ago
m
no edit summary
Line 24:
Line 24:
| +2 || || +1 || || || || +1
| +2 || || +1 || || || || +1
| style="text-align:left;" |
| style="text-align:left;" |
−
|-
+
{{Ship/EquipmentBonuses/Header}}
! {{Seaplane}}{{EquipmentLink|S9 Osprey}}
! {{Seaplane}}{{EquipmentLink|S9 Osprey}}
| style="text-align:left;" |
| style="text-align:left;" |
Line 90:
Line 90:
| +2 || || +1 || || || || +1
| +2 || || +1 || || || || +1
| style="text-align:left;" |
| style="text-align:left;" |
−
|-
+
{{Ship/EquipmentBonuses/Header}}
! {{Seaplane}}{{EquipmentLink|S9 Osprey}}
! {{Seaplane}}{{EquipmentLink|S9 Osprey}}
| style="text-align:left;" |
| style="text-align:left;" |
EchoHolic
595
edits