Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Combat
(view source)
Revision as of 16:07, 3 February 2015
51 bytes added
,
9 years ago
→Contact
Line 605:
Line 605:
| Torpedo Bomber
| Torpedo Bomber
| style="text-align:center;" |~2%
| style="text-align:center;" |~2%
+
|-
+
| Night Scout
+
| style="text-align:center;" |~5%
|-
|-
| Seaplane Scout
| Seaplane Scout
Anonymous user
>SlashZero