Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Chitose
(view source)
Revision as of 03:20, 27 April 2015
5 bytes added
,
9 years ago
no edit summary
Line 1:
Line 1:
−
==
Hello
==
+
==
Chitose
==
{|
{|
|
|
Line 61:
Line 61:
| slot2=[[Zuiun (Auspicious Clouds)]]
| slot2=[[Zuiun (Auspicious Clouds)]]
| slot3=[[12.7cm Twin Gun Mount]]
| slot3=[[12.7cm Twin Gun Mount]]
−
| slot4=-Locked-
+
| slot4=-Locked-
}}
−
|
space1=12
+
|
style
=
"width: 50px;"
|
−
| space2=6
−
| space3
=
6
−
| space4=-
−
}}
−
|
-
|
|
+
===Chitose A===
===Chitose A===
{{shipinfo2
{{shipinfo2
Line 101:
Line 97:
| space4=-}}
| space4=-}}
| style="width: 50px;" |
| style="width: 50px;" |
+
|-
|
|
Line 130:
Line 127:
| slot3=-Unequipped-
| slot3=-Unequipped-
| slot4=-Locked-
| slot4=-Locked-
−
| space1=
21
+
| space1=
12
−
| space2=
9
+
| space2=
12
−
| space3=
6
+
| space3=
-
| space4=-}}
| space4=-}}
−
|
-
+
|
style="width: 50px;" |
|
|
Wsewolod
3,623
edits