Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/Valentine's Day 2018
(view source)
Revision as of 00:24, 6 February 2018
3 bytes added
,
6 years ago
→Destroyer
Line 494:
Line 494:
|-
|-
!colspan="5"|2017 Lines
!colspan="5"|2017 Lines
+
|-
|[[Kamikaze]]
|[[Kamikaze]]
|{{Audio|file=Kamikaze_Valentine_Sec1.ogg}}
|{{Audio|file=Kamikaze_Valentine_Sec1.ogg}}
Leyana
cssedit,
Moderators
, prechecked,
Account Reviewers
23,057
edits