Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/Valentine's Day 2016
(view source)
Revision as of 20:43, 25 February 2016
116 bytes added
,
8 years ago
→Destroyer
Line 172:
Line 172:
|
|
|-
|-
−
|[[Inazuma]]
|[[Inazuma]]
|{{Audio|file= }}
|{{Audio|file= }}
Line 196:
Line 195:
|<!-- English (remove when added) -->
|<!-- English (remove when added) -->
|
|
+
|-
+
|[[Tanikaze]]
+
|{{Audio|file= }}
+
|<!-- Japanese (remove when added) -->
+
|<!-- English (remove when added) -->
+
|
+
|-
|-
|-
|[[Kasumi]]
|[[Kasumi]]
Totaku
advmod, cssedit,
Moderators
, oversight, prechecked,
Account Reviewers
18,478
edits