Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/New Year 2016
(view source)
Revision as of 21:52, 31 December 2015
138 bytes added
,
8 years ago
m
→Light Cruisers
Line 480:
Line 480:
!style="width:35%;"|English
!style="width:35%;"|English
!style="width:21%;"|Notes
!style="width:21%;"|Notes
+
|-
+
|[[Tenryuu]]
+
|{{Audio|file=Tenryuu_New_Years_Day_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Tatsuta]]
+
|{{Audio|file=Tatsuta_New_Years_Day_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
|-
|-
|[[Kuma]]
|[[Kuma]]
Acecipher
1,893
edits