Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/End of Year 2015
(view source)
Revision as of 10:15, 29 December 2015
424 bytes added
,
8 years ago
m
→Destroyers
Line 13:
Line 13:
!style="width:35%;"|English
!style="width:35%;"|English
!style="width:21%;"|Notes
!style="width:21%;"|Notes
+
|-
+
|[[Mutsuki]]
+
|{{Audio|file=Mutsuki Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Kisaragi]]
+
|{{Audio|file=Kisaragi Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
|-
|-
|[[Yayoi]]
|[[Yayoi]]
Line 22:
Line 34:
|[[Uzuki]]
|[[Uzuki]]
|{{Audio|file=Uzuki Year End 2015 Sec1.ogg}}
|{{Audio|file=Uzuki Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Mochizuki]]
+
|{{Audio|file=Mochizuki Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Mikazuki]]
+
|{{Audio|file=Mikazuki Year End 2015 Sec1.ogg}}
|
|
|
|
Line 46:
Line 70:
|[[Tanikaze]]
|[[Tanikaze]]
|{{Audio|file=Tanikaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
|{{Audio|file=Tanikaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Urakaze]]
+
|{{Audio|file=Urakaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
|
|
|
|
Line 64:
Line 94:
|[[Hagikaze]]
|[[Hagikaze]]
|{{Audio|file=Hagikaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
|{{Audio|file=Hagikaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Naganami]]
+
|{{Audio|file=Naganami Year End 2015 Sec1.ogg}}
|
|
|
|
Acecipher
1,893
edits