Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/Christmas 2015
(view source)
Revision as of 08:30, 8 December 2015
142 bytes added
,
8 years ago
m
→Standard Carriers
Line 246:
Line 246:
!style="width:35%;"|English
!style="width:35%;"|English
!style="width:21%;"|Notes
!style="width:21%;"|Notes
+
|-
+
|[[Shoukaku]]
+
|{{audio|file=Shoukaku Christmas 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Zuikaku]]
+
|{{audio|file=Zuikaku Christmas 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
|-
|-
|[[Graf Zeppelin]]
|[[Graf Zeppelin]]
Acecipher
1,893
edits