Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Summer 2024 Event
(view source)
Revision as of 20:58, 19 August 2024
65 bytes added
,
30 days ago
m
→Returning Ships
Line 398:
Line 398:
|E-5
|E-5
!{{QuestRewardShip|Gambier Bay|small=true|collapsed=names}}
!{{QuestRewardShip|Gambier Bay|small=true|collapsed=names}}
+
|E-5
+
|-
+
!{{QuestRewardShip|Intrepid|small=true|collapsed=names}}
|E-5
|E-5
|}
|}
Jigaraphale
38,756
edits