Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Quests/List of required ships
(view source)
Revision as of 09:18, 28 June 2024
124 bytes added
,
3 months ago
→N° 21-30
Line 96:
Line 96:
*{{Q|G10}}, {{Q|G11}}
*{{Q|G10}}, {{Q|G11}}
|Both G10 & G11 require CA(V) form
|Both G10 & G11 require CA(V) form
+
|-
+
|{{Class|Tenryuu}}
+
|
+
*{{Q|B202}}
+
|
|-
|-
|{{Class|Mutsuki}}
|{{Class|Mutsuki}}
Line 132:
Line 137:
|-
|-
|{{Class|Yuugumo}}
|{{Class|Yuugumo}}
+
|-
+
|{{Class|Akizuki}}
+
|
+
*{{Q|B202}}
+
*{{Q|Cy13}}
+
*{{Q|Fy11}}
+
|
|-
|-
|{{Class|Fletcher}}
|{{Class|Fletcher}}
Line 457:
Line 469:
*{{Q|B11}}, {{Q|B16}}, {{Q|B43}}, {{Q|B120}}
*{{Q|B11}}, {{Q|B16}}, {{Q|B43}}, {{Q|B120}}
|
|
−
*{{Q|B41}}, {{Q|Bq7}}
+
*{{Q|B41}}, {{Q|Bq7
}}, {{Q|B202
}}
|
|
|-
|-
Line 464:
Line 476:
|
|
*{{Q|A8}}, {{Q|A51}}, {{Q|A89}}
*{{Q|A8}}, {{Q|A51}}, {{Q|A89}}
−
*{{Q|B43}}, {{Q|B111}}, {{Q|B120}}
+
*{{Q|B43}}, {{Q|B111}}, {{Q|B120
}}, {{Q|B202
}}
|
|
|
|
Jigaraphale
40,573
edits