Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Improvement/Categories/Smoke Generator
(view source)
Revision as of 18:04, 8 April 2024
42 bytes added
,
5 months ago
m
no edit summary
Line 18:
Line 18:
|-
|-
!Trigger rate
!Trigger rate
+
|colspan=10|''Increased''
+
|-
+
!Smoke level
|colspan=10|''Increased''
|colspan=10|''Increased''
|}
|}
Jigaraphale
39,885
edits