Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Game Updates
(view source)
Revision as of 21:45, 19 June 2024
357 bytes added
,
3 months ago
→Archived Updates
:
Added a table for August, September 2024
Line 51:
Line 51:
!April
!April
|[[/2024/April {{Ordinal|10}}|{{Ordinal|10}}]]
|[[/2024/April {{Ordinal|10}}|{{Ordinal|10}}]]
+
|[[/2024/April {{Ordinal|23}}|{{Ordinal|23}}]]
+
|[[/2024/April {{Ordinal|30}}|{{Ordinal|30}}]]<sup>Ranking</sup>
+
|
+
|
+
|-
+
!May
+
|[[/2024/May {{Ordinal|1}}|{{Ordinal|1}}]]<sup>Live</sup>
+
|[[/2024/May {{Ordinal|29}}|{{Ordinal|29}}]]
+
|[[/2024/May {{Ordinal|31}}|{{Ordinal|31}}]]<sup>Ranking</sup>
+
|
+
|
+
|-
+
!June
+
|[[/2024/June {{Ordinal|27}}|{{Ordinal|27}}]]
|
|
|
|
Line 56:
Line 70:
|
|
|-
|-
−
!
May
+
!
July
|
|
|
|
Line 63:
Line 77:
|
|
|-
|-
−
!
June
+
!
August
|
|
|
|
Line 70:
Line 84:
|
|
|-
|-
−
!
July
+
!
September
|
|
|
|
Rambern4
2,702
edits