Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale/Sandbox/11
(view source)
Revision as of 18:18, 13 February 2024
104 bytes added
,
4 months ago
m
no edit summary
Line 10:
Line 10:
| +10 x10?|| +40 x10?|| [[Shop]] purchases
| +10 x10?|| +40 x10?|| [[Shop]] purchases
|-
|-
−
| || || ||
{{GameUpdates|}}
+
| || || ||
|-
|-
−
| || || ||
{{GameUpdates|}}
+
| || || ||
|-
|-
−
| || || ||
{{GameUpdates|}}
+
| || || ||
|-
|-
−
| || || ||
{{GameUpdates
|
}}
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || ||
+
|-
+
| || || |
|
|-
|-
| +10 (470)|| +40|| shop update||{{GameUpdates|2020-11-13}}
| +10 (470)|| +40|| shop update||{{GameUpdates|2020-11-13}}
Jigaraphale
35,445
edits