Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:SS Types
(view source)
Revision as of 13:15, 18 January 2024
60 bytes removed
,
8 months ago
m
no edit summary
Line 88:
Line 88:
| I-54|| [[:Category:Junsen Type B Kai Ni|Junsen Type B Kai Ni]]
| I-54|| [[:Category:Junsen Type B Kai Ni|Junsen Type B Kai Ni]]
|-
|-
−
!rowspan=
3
| Type C!! C1
+
!rowspan=
2
| Type C!! C1
−
|rowspan=
3
| Cruiser Submarine Type C|| Junsen Hei
+
|rowspan=
2
| Cruiser Submarine Type C|| Junsen Hei
−
|rowspan=
3
| I-16 || I-16 ||
N/A<ref name="Soon"/>
+
|rowspan=
2
| I-16 ||I-16 ||
[[:Category:Junsen Type C|Junsen Type C]]
|-
|-
! C2
! C2
| Junsen Hei Kai
| Junsen Hei Kai
−
| I-46|| [[:Category:Junsen Type C|Junsen Type C]]
−
|-
−
! C3
−
| Junsen Hei Kai Ni
| I-52|| N/A<ref name="Soon"/>
| I-52|| N/A<ref name="Soon"/>
|-
|-
Jigaraphale
40,573
edits