Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Ninnin/Sandbox/4
(view source)
Revision as of 19:45, 22 October 2023
91 bytes added
,
11 months ago
→test
Line 2:
Line 2:
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable"
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable"
!colspan=2|Ship!!Type!!test
!colspan=2|Ship!!Type!!test
−
{{calc|format=table|#|@
base_names
|~
artist
~
Shibafu
|?
link
|?
class|?artist
}}
+
|-
+
{{calc|format=table|#|@
all_names
|~
suffix
~
Kai Ni
|?
banner
|?
link
}}
|}
|}
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable sortable"
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable sortable"
!Icon!!Name!!Combat<br>Radius
!Icon!!Name!!Combat<br>Radius
−
{{Calc|format=table|#|@equipment|?icon|?link|?combat_radius|~is_lbas_attack_aircraft~true}}
+
{{Calc|format=table|#|@equipment|?icon|?link|?combat_radius
|?deployment_cost
|~is_lbas_attack_aircraft~true}}
|}
|}
Line 29:
Line 30:
|{{calc|@base_names|~code~DE|~buildable_or~false|~dropable~false|?link|concat= '''·''' |sort=type,sort_id}}
|{{calc|@base_names|~code~DE|~buildable_or~false|~dropable~false|?link|concat= '''·''' |sort=type,sort_id}}
|}
|}
+
+
{{ToolTip|[[AR]]|{{calc|@base_names|~code~CT|?banner|concat= <br> }}}}
Ninnin
5,232
edits