Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Summer 2023 Event/E-5/Historical Bonuses
(view source)
Revision as of 10:48, 3 September 2023
21 bytes added
,
1 year ago
→Planes sudoku Bonuses
Line 107:
Line 107:
!rowspan=2|LBAS
!rowspan=2|LBAS
!A
!A
−
|?x||?x
+
|
1.?
?x||
1.??x '''[1.?
?x
]'''
|-
|-
!B
!B
−
|?x||?x
+
|
1.?
?x||
1.??x '''[1.?
?x
]'''
|-
|-
−
!rowspan=
4
|Ships
+
!rowspan=
3
|Ships
!1
!1
−
|?x||?x
+
|
1.?
?x||
1.??x '''[1.?
?x
]'''
|-
|-
!2
!2
−
|1.
03x
||1.
03x
'''[1.
061x
]'''
+
|1.
??x
||1.
??x
'''[1.
??x
]'''
|-
|-
!3
!3
−
|1.
04x
||1.
04x
'''[1.
0816x]'''
+
|1.
??x
||1.
??x
'''[1.
??x
]'''
−
|-
−
!4
−
|1.05x||1.05x '''[1.1025x
]'''
|}
|}
{{:Events/Plane Bonuses}}
{{:Events/Plane Bonuses}}
Jigaraphale
40,601
edits