Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Ninnin/Sandbox/3
(view source)
Revision as of 19:05, 26 August 2023
123 bytes added
,
1 year ago
→Fairy
Line 167:
Line 167:
{{QuestRewardEquip|Daihatsu Landing Craft (Panzer II/North African Specification)}}
{{QuestRewardEquip|Daihatsu Landing Craft (Panzer II/North African Specification)}}
{{QuestRewardEquip|Toku Daihatsu Landing Craft + Panzer III (North African Specification)}}
{{QuestRewardEquip|Toku Daihatsu Landing Craft + Panzer III (North African Specification)}}
+
|-
+
|6
+
|{{QuestRewardEquip|Toku Daihatsu Landing Craft + Panzer III Type J}}
|-
|-
|8
|8
Line 222:
Line 225:
!The Froggy
!The Froggy
|{{QuestRewardEquip|Toku Daihatsu Landing Craft + Chi-Ha}}{{QuestRewardEquip|Toku Daihatsu Landing Craft + Chi-Ha Kai}}
|{{QuestRewardEquip|Toku Daihatsu Landing Craft + Chi-Ha}}{{QuestRewardEquip|Toku Daihatsu Landing Craft + Chi-Ha Kai}}
+
|-
+
!Kotaloutre
+
|{{QuestRewardEquip|Sea Otter}}
|-
|-
!WTF (Lapinou + Tapir)
!WTF (Lapinou + Tapir)
Ninnin
5,232
edits