Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Chocolatecravinghobo/AssetLists
(view source)
Revision as of 16:39, 7 July 2023
124 bytes added
,
1 year ago
→Item Assets
:
Dock Opening Key, placeholders
Line 128:
Line 128:
!49
!49
![[Dock Opening Key]]
![[Dock Opening Key]]
−
!
{{User:Chocolatecravinghobo/AssetLists/Redirect|
[[File:Item Card Dock Opening Key.png|80px]]
}}
+
![[File:Item Card Dock Opening Key.png|80px]]
![[File:Item Icon Dock Opening Key.png|70px]]
![[File:Item Icon Dock Opening Key.png|70px]]
−
!
{{User:Chocolatecravinghobo/AssetLists/Redirect|
[[File:Item Full Dock Opening Key.png|80px ]]
}}
+
![[File:Item Full Dock Opening Key.png|80px ]]
|-
|-
!50
!50
Line 401:
Line 401:
![[File:Item Icon Teru Teru Bouzu.png|70px]]
![[File:Item Icon Teru Teru Bouzu.png|70px]]
![[File:Item Full Teru Teru Bouzu.png|80px ]]
![[File:Item Full Teru Teru Bouzu.png|80px ]]
+
|-
+
!98
+
![[98]]
+
![[File:Item Card 98.png|80px]]
+
![[File:Item Icon 98.png|70px]]
+
![[File:Item Full 98.png|80px ]]
+
|-
+
!99
+
![[99]]
+
![[File:Item Card 99.png|80px]]
+
![[File:Item Icon 99.png|70px]]
+
![[File:Item Full 99.png|80px ]]
|-
|-
!<nowiki>901</nowiki>
!<nowiki>901</nowiki>
Chocolatecravinghobo
advmod, cssedit, janitor,
Moderators
, prechecked,
Widget editors
7,313
edits