Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale/Sandbox/14
(view source)
Revision as of 23:15, 11 June 2023
45 bytes added
,
1 year ago
→Expedition
Line 152:
Line 152:
{|class="wikitable" style="text-align:center"
{|class="wikitable" style="text-align:center"
!rowspan=2|Expedition
!rowspan=2|Expedition
+
!rowspan=2|Timer
!colspan=2|Yield
!colspan=2|Yield
−
!rowspan=2|
Notes
+
!rowspan=2|
Side<br>Resource
|-
|-
!Left
!Left
!Right
!Right
|-
|-
−
| A6|| 0|| 1
+
!colspan
=
5
|
Short
−
|rowspan
=
9
|
Monthly Expeditions
|-
|-
−
|
B4
|| 0||
1
+
|
A2|| 00:55|| 1
|| 0||
{{IR}}
|-
|-
−
|
B5
|| 0||
1
+
|
20|| 02:00|| 1
|| 0||
{{Steel}}
|-
|-
−
|
B6
|| 0||
1
+
|
41|| 01:00|| 1
|| 0||
{{Fuel}}{{IR}}
|-
|-
−
|
43|| 0|| 1
+
!colspan=5
|
Long
|-
|-
−
|
46
||
0|| 1
+
|
35
||
07:00
|| 0|| 1||
{{Steel}}{{Bauxite}}
−
|-
−
| D3|| 0|| 1
−
|-
−
| E1
|| 0|| 1
−
|-
−
| E2
||
0|| 1
|}
|}
Jigaraphale
38,541
edits