Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale/Sandbox/16
(view source)
Revision as of 07:33, 27 May 2023
73 bytes added
,
1 year ago
no edit summary
Line 3:
Line 3:
|
|
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align:center"
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align:center"
−
!colspan=3|Lv
100
-
124
+
!colspan=3|Lv
176
-
180
|-
|-
!width=30px|Lv
!width=30px|Lv
Line 9:
Line 9:
!width=70px|Exp. Diff
!width=70px|Exp. Diff
|-
|-
−
|
100
||
1,000,000
||0
+
|
1
||
0
||0
|-
|-
−
|
101
||
1,010,000
||
10,000
+
|
2
||
100
||
100
|-
|-
−
|
102
||
1,011,000
||
1,000
+
|
3
||
300
||
200
|-
|-
−
|
103
||
1,013,000
||
2,000
+
|
4
||
600
||
300
|-
|-
−
|
104
||1
,016
,000||
3,000
+
|
5
||1,000||
400
|-
|-
−
|
105
||1,
020,000
||
4,000
+
|
6
||1,
500
||
500
|-
|-
−
|
106
||
1
,
025,000
||
5,000
+
|
7
||
2
,
100
||
600
|-
|-
−
|
107
||
1
,
031,000
||
6,000
+
|
8
||
2
,
800
||
700
|-
|-
−
|
108
||
1
,
038,000
||
7,000
+
|
9
||
3
,
600
||
800
|-
|-
−
|
109
||
1
,
046,000
||
8,000
+
|
10
||
4
,
500
||
900
|-
|-
−
|
110
||
1
,
055,000
||
9
,000
+
|
11
||
5
,
500
||
1
,000
|-
|-
−
|
111
||
1
,
065,000
||
10
,
000
+
|
12
||
6
,
600
||
1
,
100
|-
|-
−
|
112
||
1
,
077,000
||
12
,
000
+
|
13
||
7
,
800
||
1
,
200
|-
|-
−
|
113
||
1
,
091,000
||
14
,
000
+
|
14
||
9
,
100
||
1
,
300
|-
|-
−
|
114
||
1
,
107,000
||
16
,
000
+
|
15
||
10
,
500
||
1
,
400
|-
|-
−
|
115
||
1,125
,000||
18
,
000
+
|
16
||
12
,000||
1
,
500
|-
|-
−
|
116
||
1
,
145,000
||
20
,
000
+
|
17
||
13
,
600
||
1
,
600
|-
|-
−
|
117
||
1
,
168,000
||
23
,
000
+
|
18
||
15
,
300
||
1
,
700
|-
|-
−
|
118
||
1
,
194,000
||
26
,
000
+
|
19
||
17
,
100
||
1
,
800
|-
|-
−
|
119
||
1,223
,000||
29
,
000
+
|
20
||
19
,000||
1
,
900
|-
|-
−
|
120
||
1,255
,000||
32
,000
+
|
21
||
21
,000||
2
,000
|-
|-
−
|
121
||
1
,
290,000
||
35
,
000
+
|
22
||
23
,
100
||
2
,
100
|-
|-
−
|
122
||
1
,
329,000
||
39
,
000
+
|
23
||
25
,
300
||
2
,
200
|-
|-
−
|
123
||
1
,
372,000
||
43
,
000
+
|
24
||
27
,
600
||
2
,
300
|-
|-
−
|
124
||
1,419
,000||
47
,
000
+
|
25
||
30
,000||
2
,
400
|}
|}
|
|
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align:center"
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align:center"
−
!colspan=3|Lv
125
-
149
+
!colspan=3|Lv
176
-
180
|-
|-
!width=30px|Lv
!width=30px|Lv
Line 67:
Line 67:
!width=70px|Exp. Diff
!width=70px|Exp. Diff
|-
|-
−
|
125
||
1
,
470,000
||
51
,
000
+
|
26
||
32
,
500
||
2
,
500
|-
|-
−
|
126
||
1
,
525,000
||
55
,
000
+
|
27
||
35
,
100
||
2
,
600
|-
|-
−
|
127
||
1
,
584,000
||
59
,
000
+
|
28
||
37
,
800
||
2
,
700
|-
|-
−
|
128
||
1
,
647,000
||
63
,
000
+
|
29
||
40
,
600
||
2
,
800
|-
|-
−
|
129
||
1
,
714,000
||
67
,
000
+
|
30
||
43
,
500
||
2
,
900
|-
|-
−
|
130
||
1
,
785,000
||
71
,000
+
|
31
||
46
,
500
||
3
,000
|-
|-
−
|
131
||
1
,
860,000
||
75
,
000
+
|
32
||
49
,
600
||
3
,
100
|-
|-
−
|
132
||
1
,
940,000
||
80
,
000
+
|
33
||
52
,
800
||
3
,
200
|-
|-
−
|
133
||
2
,
025,000
||
85
,
000
+
|
34
||
56
,
100
||
3
,
300
|-
|-
−
|
134
||
2
,
115,000
||
90
,
000
+
|
35
||
59
,
500
||
3
,
400
|-
|-
−
|
135
||
2,210
,000||
95
,
000
+
|
36
||
63
,000||
3
,
500
|-
|-
−
|
136
||
2
,
310,000
||
100
,
000
+
|
37
||
66
,
600
||
3
,
600
|-
|-
−
|
137
||
2
,
415,000
||
105
,
000
+
|
38
||
70
,
300
||
3
,
700
|-
|-
−
|
138
||
2
,
525,000
||
110
,
000
+
|
39
||
74
,
100
||
3
,
800
|-
|-
−
|
139
||
2,640
,000||
115
,
000
+
|
40
||
78
,000||
3
,
900
|-
|-
−
|
140
||
2,760
,000||
120
,000
+
|
41
||
82
,000||
4
,000
|-
|-
−
|
141
||
2
,
887,000
||
127
,
000
+
|
42
||
86
,
100
||
4
,
100
|-
|-
−
|
142
||
3
,
021,000
||
134
,
000
+
|
43
||
90
,
300
||
4
,
200
|-
|-
−
|
143
||
3
,
162,000
||
141
,
000
+
|
44
||
94
,
600
||
4
,
300
|-
|-
−
|
144
||
3,310
,000||
148
,
000
+
|
45
||
99
,000||
4
,
400
|-
|-
−
|
145
||
3
,
465,000
||
155
,
000
+
|
46
||
103
,
500
||
4
,
500
|-
|-
−
|
146
||
3
,
628,000
||
163
,
000
+
|
47
||
108
,
100
||
4
,
600
|-
|-
−
|
147
||
3
,
799,000
||
171
,
000
+
|
48
||
112
,
800
||
4
,
700
|-
|-
−
|
148
||
3
,
978,000
||
179
,
000
+
|
49
||
117
,
600
||
4
,
800
|-
|-
−
|
149
||
4
,
165,000
||
187
,
000
+
|
50
||
122
,
500
||
4
,
900
|}
|}
|
|
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align:center"
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align:center"
−
!colspan=3|Lv
150
-
174
+
!colspan=3|Lv
176
-
180
|-
|-
!width=30px|Lv
!width=30px|Lv
Line 125:
Line 125:
!width=70px|Exp. Diff
!width=70px|Exp. Diff
|-
|-
−
|
150
||
4
,
360,000
||
195
,000
+
|
51
||
127
,
500
||
5
,000
|-
|-
−
|
151
||
4
,
564,000
||
204
,
000
+
|
52
||
132
,
700
||
5
,
200
|-
|-
−
|
152
||
4
,
777,000
||
213
,
000
+
|
53
||
138
,
100
||
5
,
400
|-
|-
−
|
153
||
4
,
999,000
||
222
,
000
+
|
54
||
143
,
700
||
5
,
600
|-
|-
−
|
154
||
5
,
230,000
||
231
,
000
+
|
55
||
149
,
500
||
5
,
800
|-
|-
−
|
155
||
5,470
,
000
||
240
,000
+
|
56
||
155
,
500
||
6
,000
|-
|-
−
|
156
||
5
,
720,000
||
250
,
000
+
|
57
||
161
,
700
||
6
,
200
|-
|-
−
|
157
||
5
,
780,000
||
60
,
000
+
|
58
||
168
,
100
||
6
,
400
|-
|-
−
|
158
||
5
,
860,000
||
80
,
000
+
|
59
||
174
,
700
||
6
,
600
|-
|-
−
|
159
||
5
,
970,000
||
110
,
000
+
|
60
||
181
,
500
||
6
,
800
|-
|-
−
|
160
||
6
,
120,000
||
150
,000
+
|
61
||
188
,
500
||
7
,000
|-
|-
−
|
161
||
6
,
320,000
||
200
,
000
+
|
62
||
195
,
800
||
7
,
300
|-
|-
−
|
162
||
6
,
580,000
||
260
,
000
+
|
63
||
203
,
400
||
7
,
600
|-
|-
−
|
163
||
6
,
910,000
||
330
,
000
+
|
64
||
211
,
300
||
7
,
900
|-
|-
−
|
164
||
7
,
320,000
||
410
,
000
+
|
65
||
219
,
500
||
8
,
200
|-
|-
−
|
165
||
7,820
,000||500
,000
+
|
66
||
228
,000||
8,
500
|-
|-
−
|
166
||
7
,
920,000
||
100
,
000
+
|
67
||
236
,
800
||
8
,
800
|-
|-
−
|
167
||
8
,
033,000
||
113
,
000
+
|
68
||
245
,
900
||
9
,
100
|-
|-
−
|
168
||
8
,
172,000
||
139
,
000
+
|
69
||
255
,
300
||
9
,
400
|-
|-
−
|
169
||
8,350
,000||
178
,
000
+
|
70
||
265
,000||
9
,
700
|-
|-
−
|
170
||
8,580
,000||
230
,000
+
|
71
||
275
,000||
10
,000
|-
|-
−
|
171
||
8
,
875,000
||
295
,
000
+
|
72
||
285
,
400
||
10
,
400
|-
|-
−
|
172
||
9
,
248,000
||
373
,
000
+
|
73
||
296
,
200
||
10
,
800
|-
|-
−
|
173
||
9
,
705,000
||
457
,
000
+
|
74
||
307
,
400
||
11
,
200
|-
|-
−
|
174
||
10,266
,000||
561
,
000
+
|
75
||
319
,000||
11
,
600
|}
|}
|
|
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align:center"
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align:center"
−
!colspan=3|Lv
175
-180
+
!colspan=3|Lv
176
-180
|-
|-
!width=30px|Lv
!width=30px|Lv
Line 183:
Line 183:
!width=70px|Exp. Diff
!width=70px|Exp. Diff
|-
|-
−
|
175
||
10
,
950
,000||
684
,
000
+
|
76
||
331
,
000||12
,000
+
|
-
+
|
77||343
,
400||12,400
+
|-
+
|78||356,200||12,800
+
|-
+
|79||369,400||13,200
|-
|-
−
|
176
||
??
||
??
+
|
80
||
383,000
||
13,600
|-
|-
−
|
177
||
??
||
??
+
|
81
||
397,000
||
14,000
|-
|-
−
|
178
||
??
||
??
+
|
82
||
411,500
||
14,500
|-
|-
−
|
179
||
??
||
??
+
|
83
||
426,500
||
15,000
|-
|-
−
|
180
||
??
||
??
+
|
84
||
442,000
||
15,500
+
|-
+
|85||458,000||16,000
+
|-
+
|86||474,500||16,500
+
|-
+
|87||491,500||17,000
+
|-
+
|88||509,000||17,500
+
|-
+
|89||527,000||18,000
+
|-
+
|90||545,500||18,500
+
|-
+
|91||564,500||19,000
+
|-
+
|92||584,500||20,000
+
|-
+
|93||606,500||22,000
+
|-
+
|94||631,500||25,000
+
|-
+
|95||661,500||30,000
+
|-
+
|96||701,500||40,000
+
|-
+
|97||761,500||60,000
+
|-
+
|98||851,500||90,000
+
|-
+
|99||1,000,000||148,500
+
|-
+
|100||1,000,000||0
|}
|}
|}
|}
Jigaraphale
35,075
edits