Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Improvement/Categories/Searchlights
(view source)
Revision as of 07:29, 24 March 2023
86 bytes removed
,
1 year ago
m
no edit summary
Line 10:
Line 10:
!{{NBPower}}
!{{NBPower}}
| 1.00|| 1.41|| 1.73|| 2.00|| 2.23|| 2.44|| 2.64|| 2.82|| 3.00|| 3.16
| 1.00|| 1.41|| 1.73|| 2.00|| 2.23|| 2.44|| 2.64|| 2.82|| 3.00|| 3.16
−
|-
−
!SL Carrier focus rate
−
| +?%|| +?%|| +?%|| +?%|| +?%|| +?%|| +?%|| +?%|| +?%|| +?%
|-
|-
!Allied CI rate
!Allied CI rate
Jigaraphale
36,219
edits