Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
World 7/7-5/Historical Ships
(view source)
Revision as of 10:45, 28 January 2023
No change in size
,
1 year ago
m
miss click
Line 8:
Line 8:
! width=130px| Nodes N, T, R
! width=130px| Nodes N, T, R
|-
|-
−
!{{Ship/Banner|Ryuujou/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Chitose/Kou Kai Ni|small=true}} {{Ship/Banner|Myoukou/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Nachi/Kai Ni|small=true}}
+
!{{Ship/Banner|Ryuujou/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Chitose/Kou Kai Ni|small=true}}
!!
{{Ship/Banner|Myoukou/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Nachi/Kai Ni|small=true}}
−
|-
|rowspan=7| 1.08
|rowspan=7| 1.08
|rowspan=7| 1.13
|rowspan=7| 1.13
Line 15:
Line 14:
|rowspan=7| -
|rowspan=7| -
|-
|-
−
! {{Ship/Banner|Ashigara/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Haguro/Kai Ni|small=true}}! {{Ship/Banner|Jintsuu/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Naka/Kai Ni|small=true}}
+
! {{Ship/Banner|Ashigara/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Haguro/Kai Ni|small=true}}
!
! {{Ship/Banner|Jintsuu/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Naka/Kai Ni|small=true}}
|-
|-
! {{Ship/Banner|De Ruyter/Kai|small=true}}!! {{Ship/Banner|Matsukaze/Kai|small=true}}!! {{Ship/Banner|Akebono/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Sazanami/Kai|small=true}}
! {{Ship/Banner|De Ruyter/Kai|small=true}}!! {{Ship/Banner|Matsukaze/Kai|small=true}}!! {{Ship/Banner|Akebono/Kai Ni|small=true}}!! {{Ship/Banner|Sazanami/Kai|small=true}}
Jigaraphale
35,077
edits