Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale/Sandbox/10
(view source)
Revision as of 19:28, 5 January 2023
56 bytes removed
,
1 year ago
m
→LHA bis
Line 157:
Line 157:
|Can Equip:<br>{{GreenPlane}} {{ASWPlane}} {{TransportationMaterial}}
|Can Equip:<br>{{GreenPlane}} {{ASWPlane}} {{TransportationMaterial}}
|Can Equip:<br>{{GreenPlane}} {{ASWPlane}} {{Aviation Personnel}} {{TransportationMaterial}}
|Can Equip:<br>{{GreenPlane}} {{ASWPlane}} {{Aviation Personnel}} {{TransportationMaterial}}
−
|-
−
|Cannot Equip:<br>
−
|Cannot Equip:<br>
|}
|}
Line 179:
Line 176:
|-
|-
|Cannot Equip:<br>{{Autogyro}} {{AntiAircraftFireDirector}}
|Cannot Equip:<br>{{Autogyro}} {{AntiAircraftFireDirector}}
−
|Cannot Equip:<br>
+
! -
|}
|}
Jigaraphale
36,328
edits