Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale/Sandbox/10
(view source)
Revision as of 12:02, 4 January 2023
135 bytes removed
,
1 year ago
m
→Equipability Exceptions
Line 10:
Line 10:
!{{Ship/Banner|Hayasui Kai|small=true}}<br>Hayasui Kai
!{{Ship/Banner|Hayasui Kai|small=true}}<br>Hayasui Kai
|-
|-
−
!
rowspan=2|
Expansion Slot Exceptions
+
!Expansion Slot Exceptions
−
! -
−
|Can Equip:<br>{{SurfaceShipPersonnel}}
−
|-
|colspan=2|Cannot Equip:<br>{{Medium Armor}}
|colspan=2|Cannot Equip:<br>{{Medium Armor}}
|-
|-
!rowspan=2|Ship Exceptions
!rowspan=2|Ship Exceptions
−
|Can Equip:<br>{{SPR}} {{SPB}} {{RedGunLight}}
+
|Can Equip:<br>{{SPR}} {{SPB
}} {{SeaplaneFighter
}} {{RedGunLight}}
−
|Can Equip:<br>{{BluePlane}} {{SPR}} {{SPB}} {{SeaplaneFighter}}<br>{{RedGunLight
}} {{YellowGun
}} {{Large Sonar}} {{DepthCharge}}<br>
{{StarShell}} {{SurfaceShipPersonnel}}
{{Amphibious Tank
}} {{AntiGroundArtillery}} {{CommandFacility
}}
+
|Can Equip:<br>{{BluePlane}} {{SPR}} {{SPB}} {{SeaplaneFighter}}<br>{{RedGunLight}} {{Large Sonar}} {{DepthCharge}}<br>{{Amphibious Tank}}
|-
|-
|Cannot Equip:<br>{{TransportationMaterial}} {{Small Sonar}} {{Large Radar}} {{Medium Armor}} {{Landing Craft}}
|Cannot Equip:<br>{{TransportationMaterial}} {{Small Sonar}} {{Large Radar}} {{Medium Armor}} {{Landing Craft}}
|Cannot Equip:<br>{{TransportationMaterial}} {{Medium Armor}}
|Cannot Equip:<br>{{TransportationMaterial}} {{Medium Armor}}
|}
|}
Jigaraphale
40,773
edits