Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Improvement/Categories/Sonars
(view source)
Revision as of 14:00, 17 December 2022
86 bytes removed
,
1 year ago
m
no edit summary
Line 10:
Line 10:
!{{ASW}}
!{{ASW}}
| 0.67|| 0.94|| 1.15|| 1.33|| 1.49|| 1.63|| 1.76|| 1.89|| 2.00|| 2.11
| 0.67|| 0.94|| 1.15|| 1.33|| 1.49|| 1.63|| 1.76|| 1.89|| 2.00|| 2.11
−
|-
−
!{{Hit}} ASW
−
| 1.30|| 1.83|| 2.25|| 2.60|| 2.90|| 3.18|| 3.43|| 3.67|| 3.90|| 4.11
|-
|-
!{{Hit}} ASW
!{{Hit}} ASW
Jigaraphale
35,091
edits