Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Ninnin/Sandbox/3
(view source)
Revision as of 18:01, 5 August 2022
112 bytes added
,
2 years ago
m
no edit summary
Line 161:
Line 161:
|-
|-
!Le Fish
!Le Fish
−
|{{QuestRewardEquip|Barracuda Mk.III}}{{QuestRewardEquip|Zuiun}}{{QuestRewardEquip|Swordfish Mk.III (Skilled)}}{{QuestRewardEquip|Canned Saury}}
+
|{{QuestRewardEquip|Barracuda Mk.III}}{{QuestRewardEquip|Zuiun}}{{QuestRewardEquip|Swordfish Mk.III (Skilled)}}{{QuestRewardEquip|Canned Saury
}}{{QuestRewardEquip|Type C Kouhyouteki
}}
|-
|-
!Koala
!Koala
Line 171:
Line 171:
!Le yeinch
!Le yeinch
|{{QuestRewardEquip|Prototype Reppuu Late Model}}
|{{QuestRewardEquip|Prototype Reppuu Late Model}}
+
|-
+
!Le matou
+
|{{QuestRewardEquip|61cm Quadruple (Oxygen) Torpedo Mount}}
|-
|-
!Lapinou year
!Lapinou year
Jigaraphale
39,934
edits