Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sandbox/Winter 2022 E-5
(view source)
Revision as of 11:49, 15 March 2022
3 bytes added
,
2 years ago
m
→Phase 2.66: Unlock the 4th starting point
Line 184:
Line 184:
| -
| -
| A+
| A+
+
|-
| Casual
| Casual
| ?
| ?
Grunilg
cssedit,
Moderators
1,487
edits