Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
15.5cm Triple Gun Mount/Bonuses
(view source)
Revision as of 06:19, 28 January 2022
84 bytes added
,
2 years ago
bonus for ooyodo
Line 12:
Line 12:
! style="width: 20%;" | Note
! style="width: 20%;" | Note
|-
|-
−
! {{ShipLink|Mogami|Mikuma|Suzuya|Kumano|text=Mogami-Class|link_class=Mogami
}}<br/>{{ShipLink|Ooyodo
}}
+
! {{ShipLink|Mogami|Mikuma|Suzuya|Kumano|text=Mogami-Class|link_class=Mogami}}
| style="text-align:left;" |
| style="text-align:left;" |
| +1 || || || || || ||
| +1 || || || || || ||
| style="text-align:left;" | ''Added 2021-02-05''
| style="text-align:left;" | ''Added 2021-02-05''
+
|-
+
! {{ShipLink|Ooyodo}}
+
| style="text-align:left;" |
+
| +2 || || || || || ||
+
| style="text-align:left;" |
|}
|}
A refrigerator
60
edits