Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Jigaraphale
Joined 1 December 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale
(view source)
Revision as of 00:46, 26 December 2021
No change in size
,
2 years ago
m
→Zuiuns
Line 30:
Line 30:
| [[Zuiun]]
| [[Zuiun]]
| Zuiun
| Zuiun
+
|-
+
| {{Equipment/Card|Zuiun (631 Air Group)|small=true}}
+
| [[Zuiun (631 Air Group)]]
+
| Super Zuiun
|-
|-
| {{Equipment/Card|Zuiun (634 Air Group)|small=true}}
| {{Equipment/Card|Zuiun (634 Air Group)|small=true}}
| [[Zuiun (634 Air Group)]]
| [[Zuiun (634 Air Group)]]
−
| Super Zuiun
−
|-
−
| {{Equipment/Card|Zuiun (631 Air Group)|small=true}}
−
| [[Zuiun (631 Air Group)]]
| Super Zuiun 2
| Super Zuiun 2
|-
|-
Jigaraphale
40,620
edits