Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Jigaraphale
Joined 1 December 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale
(view source)
Revision as of 18:09, 30 November 2021
73 bytes added
,
2 years ago
m
→Zuiuns
Line 56:
Line 56:
| [[Zuiun Kai Ni (634 Air Group/Skilled)]]
| [[Zuiun Kai Ni (634 Air Group/Skilled)]]
| Masterd Ultra Instinct Zuiun
| Masterd Ultra Instinct Zuiun
+
|-
+
| {{Equipment/Card|Laté 298B|small=true}}
+
| [[Laté 298B]]
+
| Minivan
|-
|-
|}
|}
Jigaraphale
41,118
edits