Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sandbox/Summer 2021 E-3
(view source)
Revision as of 13:11, 2 September 2021
333 bytes added
,
3 years ago
→Phase 2.5: Unlock {{MapRoute|Z2|red}}
Line 170:
Line 170:
|-
|-
! Node
! Node
−
! T1
??
+
! T1
−
! T4
??
+
! T4
−
! W
??
+
! X
−
!
X ??
+
! W
+
!
U
+
! B2
|-
|-
| Hard
| Hard
+
| S
+
| S
+
| S
+
| A+
+
| A+
+
| AS
+
|-
+
| Medium
| ??
| ??
| ??
| ??
| ??
| ??
| ??
| ??
−
|-
−
| Medium
| ??
| ??
| ??
| ??
+
|-
+
| Easy
| ??
| ??
| ??
| ??
−
|-
−
| Easy
| ??
| ??
| ??
| ??
Line 194:
Line 202:
|-
|-
| Casual
| Casual
+
| ??
+
| ??
| ??
| ??
| ??
| ??
Line 207:
Line 217:
** 1st LBAS range = 9
** 1st LBAS range = 9
** 2nd LBAS range = 5
** 2nd LBAS range = 5
+
* Node {{MapRoute|T4|red}}
* Node {{MapRoute|T4|red}}
Line 213:
Line 224:
** 1st LBAS range = 10
** 1st LBAS range = 10
** 2nd LBAS range = 2
** 2nd LBAS range = 2
+
+
+
* Node {{MapRoute|X|red}}
+
* TCF: 1 CAV, 5 DD + 1 CA, 1CL, 4 DD
+
** Route: {{MapRoute|3||P|red|R|red|U|purple|V|blue|X|red}}
+
** 1st LBAS range = 9
+
** 2nd LBAS range = 1
+
* Node {{MapRoute|W|red}}
* Node {{MapRoute|W|red}}
Line 221:
Line 240:
** 2nd LBAS range = 3
** 2nd LBAS range = 3
−
* Node {{MapRoute|X|red}}
+
−
*
TCF
: 1
CAV
,
5 DD +
1 CA,
1CL
,
4
DD
+
* Node
{{MapRoute|U|purple}}
−
** Route: {{MapRoute|
3
||
P
|
red
|
R
|red|
U|purple|V|blue|X
|red}}
+
** Same as for node
{{MapRoute|X|red}}
or node {{MapRoute|W|red}}
+
** 1st LBAS range = 8
+
*
* 2nd LBAS range = 2
+
+
+
* Node {{MapRoute|B2|red}}
+
* SF
:
0-
1
CV
,
0-
1 CA
(V)
,
1 CL
,
5
DD
+
** Route: {{MapRoute|
1
||
A
|
blue
|
B
|red|
B2
|red}}
** 1st LBAS range = 9
** 1st LBAS range = 9
** 2nd LBAS range = 1
** 2nd LBAS range = 1
Jigaraphale
40,772
edits