Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Experience and Rank
(view source)
Revision as of 20:56, 22 November 2014
12 bytes added
,
9 years ago
→Base HQ Experience from Sortie
Line 916:
Line 916:
|150
|150
|3,300
|3,300
+
|-
+
|3-5
+
|
+
|
|-
|-
|4-1
|4-1
Anonymous user
186.116.22.70