Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/New Year 2016
(view source)
Revision as of 21:19, 31 December 2015
132 bytes added
,
8 years ago
m
→Heavy Cruisers
Line 448:
Line 448:
!style="width:35%;"|English
!style="width:35%;"|English
!style="width:21%;"|Notes
!style="width:21%;"|Notes
+
|-
+
|[[Maya]]
+
|{{Audio|file=Maya_New_Years_Day_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Choukai]]
+
|{{Audio|file=Choukai_New_Years_Day_2016.ogg}}
+
|
+
|
+
|
|-
|-
|[[Suzuya]]
|[[Suzuya]]
Acecipher
1,893
edits